Naprawa lodówek AEG Tarnowo Podgórne kontakt

Serwis zajmuje się naprawą lodówek AEG w Tarnowie Podgórnym.

Naszą specjalnością jest naprawa lodówek AEG wolnostojących oraz przeznaczonych do zabudowy. Zajmujemy się również podłączeniem lodówek do instalacji wodnej (opcja lodówki z kostkarką i możliwością przyłączenia wody bieżącej) i elektrycznej. Na naprawioną lodówkę udzielamy od 1 do 12 miesięcy gwarancji. Zapewniamy fachową, szybką i w rozsądnej cenie naprawę Państwa lodówki. Wszystkie naprawy wykonujemy w domu u klienta, chyba że usterka jest bardzo poważna wtedy zabieramy lodówkę do serwisu chłodniczego. Do naprawy lodówek używamy oryginalne części zamienne firmy AEG lub zamienniki bardzo dobrej jakości. Naprawioną lodówkę sprawdzamy w obecności klienta przy okazji testów diagnostycznych podpowiadamy jak prawidłowo używać i na co zwracać uwagę w zaawansowanych technologicznie lodówkach AEG.

Typowe usterki w lodówkach AEG:
Kostkarka przestała wytwarzać kostki lodu
Lodówka nie działa pokazuje błąd na wskaźniku diodowym
Awaria sprężarki w lodówce pstryka przekaźnik
Z lodówki wydobywa się nieprzyjemny zapach
Głośny szum za lodówką
Nie domykają się  i skrzypią drzwi od lodówki
Pod lodówką wyciek wody
Wyświetlacz nie świeci w lodówce
Lodówka robi zwarcie elektryczne w domu
Boki lodówki są bardzo ciepłe
Kostkarka w lodówce nie pobiera wody
Nasi serwisanci, wykorzystując swoją długoletnią praktykę oraz wiedzę techniki chłodniczej na pewno potrafią to naprawić, proponujemy skontaktować się z naszym centrum serwisowym chłodnictwa.

Naprawa lodówek AEG na terenie Tarnowa Podgórnego i gminy Tarnowo Podgórne: Baranówko, Baranowo, Batorowo, Ceradz Kościelny, Chyby, Edmundowo, Góra, Jankowice, Kokoszczyn, Lusówko, Lusowo, Marianów, Otowo, Przeźmierowo, Rozalin, Rumianek, Sady, Sierosław, Sobiesiernie, Swadzim, Wysogotowo.